Особливості пошуку недорогих квитків на літак

Планування заздалегідь істотно допомагає більш спокійно підійти до покупки квитків.

Авіасполучення найшвидше та зручне, для подолання великих відстаней. Але, вартість квитків на окремі рейси може поглинути значну частину бюджету. Але, навіть всупереч цьому, є деякі секрети, як економити на найдорожчому виді громадського транспорту.

Досвідчені мандрівники радять

Планування заздалегідь істотно допомагає більш спокійно підійти до покупки квитків. Багато компаній готові продавати переліт практично на будь-які відстані зі значною знижкою, якщо людина купує квиток за кілька місяців. Крім цього, існують й інші дієві хитрощі:

  • відстежувати акційні пропозиції;
  • орієнтуватися на покупку польоту в лоукостері;
  • не намагатися летіти на відносно короткі відстані в бізнес-класі;
  • мінімізувати кількість багажу;
  • виключити політ у святкові дні та вихідні.

Останній фактор особливо важливий, через те, що жодна поважаюча себе компанія не буде робити знижки на той період, коли квитки й так продадуться практично за будь-яку ціну. Краще прилетіти на кілька днів раніше або пізніше, ніж безпосередньо на важливі для країни свята.

Роль багажу у вартості квитків

З кожним роком авіакомпанії все більше обмежують кількість багажу, як за вагою, так й за обсягом. Літак не зможе злетіти, якщо вага людей та речей буде більше норми. Або витратить на переліт занадто багато палива. За кожен додатковий кілограм доведеться значно переплачувати. Багато речей значно дешевше купити в країні призначення, ніж намагатися привезти з собою.


Теги:металлысамолеты
Источник: Metals-Expert
Раздел: Главная Публикации Дайджест
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter

Еще из раздела Дайджест

  Загрузить больше материалов
наверх