Іржа не вирок! Як позбутися застарілої іржі?

Щоб очищена поверхня не потемніла і не покрилася повторно іржавим нальотом, її треба багаторазово промити у великій кількості води.

Кожен господар повинен дбати про свій будинок як під час його будівництва, так і під час експлуатації. Догляд за будинком включає багато аспектів, які не викликають у людей складнощів, але рішення деяких неочевидних проблем може стати складним завданням при відсутності відповідних знань. Однією з таких проблем є утворення іржі на металевих поверхнях - це руйнівне явище як правило з'являється досить несподівано і здатне викликати безліч дискомфорту як з естетичної, так і практичної точок зору. Багато людей думають, що утворення іржі - це вирок, але насправді її можна видалити, не докладаючи особливих зусиль.

Існує два методи видалення іржі:

• Механічний метод.

• Хімічний метод.

Механічний метод доцільний лише в тому випадку, якщо вас не турбує зовнішній вигляд поверхні після видалення іржі, або якщо ви плануєте покрити поверхню після очищення будь-яким матеріалом. Застосовуючи підручні абразивні засоби: наждачний папір, гумку, зубну пасту, кашку з води і соди, можна спробувати очистити іржу механічним шляхом. Цей спосіб добре застосовувати на полірованих, гладких поверхнях, але його недоліком є ​​поява подряпин або «помутніння» обробленої поверхні. Механічний метод вважається найбільш ефективним рішенням для видалення застарілої іржі.

Хімічний метод передбачає розм'якшення і розчинення іржі кислотами

У домашніх умовах можна застосовувати такі речовини:

• Есенція оцту. Розчин оцтової кислоти протягом години значно зменшить пляму, а слабке забруднення видалить іржу повністю.

• Сік лимона є природним розчином лимонної кислоти. Діє вона аналогічно оцтової есенції, але з меншою ефективністю.

• До складу Кока-коли входить досить сильна фосфорна кислота, котра прекрасно розчиняє не тільки іржу, але і багато інших забруднень.

Щоб очищена поверхня не потемніла і не покрилася повторно іржавим нальотом, її треба багаторазово промити у великій кількості води. Поверхню необхідно висушити і протерти невеликою кількістю масла. Масляна плівка послужить бар'єром, що перешкоджає розвитку процесу корозії.

Поліровані хромовані поверхні володіють красивим зовнішнім виглядом. На жаль, плівка хрому має пористу структуру і пропускає вологу. Тому небезпека виникнення іржавих плям на хромованих виробах дуже висока. На хромі пляма іржі зникає, якщо протерти зволожену поверхню алюмінієвою фольгою. Ризик повторного утворення корозії вирішується обробкою хромованої поверхні спеціальними речовинами, що закупорюють дрібні отвори і пори.

Рекомендації Авангард-Майстер

Послуги піскоструйної очистки від іржі

чищення выд ыржы авангард майстер


Теги:
Источник:
Раздел: Главная Публикации Дайджест
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter

Еще из раздела Дайджест

  Загрузить больше материалов
наверх