Проектування ангарів від надійної компанії

Перша стадія в процесі зведення будь-якої споруди - це створення проекту.

Іноді замовник приходить з готовим проектом або технічним завданням. Однак найчастіше менеджери "Білдінг Дісіжен" https://building-d.com/ розробляють проект для замовника з нуля, ґрунтуючись на багаторічному досвіді роботи в даній сфері.

Що потрібно від замовника для початку робіт з проектування складів

Для того щоб визначитися, яка саме конструкція найбільше підходить під потреби замовника, необхідно отримати максимально повну інформацію про об'єкт.

Де планується встановлювати споруду? Важливо знати географічне місце розташування, його кліматичні умови, а також стан ґрунту на виділених площах.

Для яких цілей воно буде використовуватися? Наприклад, рішення для складських споруд будуть за багатьма параметрами відрізнятися від рішень для спортивних об'єктів.

Який зовнішній вигляд необхідний? Тимчасові споруди широко використовуються і в логістиці, і в організації заходів, і в інших сферах. Тому тентові конструкції різного призначення будуть сильно відрізнятися зовні.

Ця інформація використовується як при підготовці рішення для клієнта, так і надалi – при створенні проекту конструктором.

Якiсне будівництво складів та ангарiв

Компанія" Білдінг Дисіжен" здійснює будівництво складів і ангарів різних видів і габаритів в Києві та Київській області. Наші фахівці займаються більше 10 років наш колектив розробкою проектів та їх практичною реалізацією в багатьох регіонах України.

Завдяки співпраці з виробниками металопрокату, будівництво ангарів і складів обходиться нашим клієнтам відчутно дешевше, ніж при зверненні до інших виконавців.

Вiд чого залежить на будівництво ангарів ціна

На вартість будь-якого будівництва впливає тип споруди, її розмір, матеріал конструкції. Розглянемо основні типи ангарів.

  1. Арочні ангари - це крите приміщення, виготовлене з ЛСТК у вигляді півкола. Конструкція швидкомонтованого ангара може бути в ширину 9-21 м і будь-яку довжину. Висота будови має половину ширини площі. Для виробництва металоконструкції використовується профільна труба, для обшивки - листовий матеріал або тент.
  2. Безкаркасні ангари з сендвіч панелей - використовується дещо інша технологія. Сама споруда розбірна, зводиться з великої кількості листів профільного металу, виконаного у вигляді арки. Після будівництва утеплення виконується аналогічно. Активно застосовується для промислових будівель і тимчасових будівель.
  3. Каркасні тентові ангари - будуються за наступною схемою: 3-6 балок певної довжини закріплюються шарнірним способом. Поперечні розпірки і зв'язку служать для додання більшої міцності. За бажанням замовника поверхня може обшивати спеціальними матеріалами (профнастил).
  4. Полігональні ангари можуть мати різну форму. Для більшої стійкості ангара заведено враховувати висоту в третину від ширини споруди. При виготовленні каркаса використовуються профільовані труби. Для утеплення рекомендується установка готових сендвіч-панелей.

Теги:металлыстальангары
Источник: Металлургпром
Раздел: Главная Пресс-релизы
Ошибка в тексте? Выделите её и нажмите Ctrl+Enter

Еще пресс-релизы из раздела Добыча металлов

  Загрузить больше пресс-релизов
наверх